Нараївська територіальна громада

Облаштування пандусом

Дата: 09.02.2021 14:38

Фото без опису

Відповідно до ст. 26 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" органи державної влади, підприємства (об’єднання), установи й організації (незалежно від форм власності і господарювання) зобов’язані створювати умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до жилих, громадських і виробничих будинків, споруд, громадського транспорту для вільного пересування у населених пунктах.

Фото без опису

Відповідно до вищевказаних норм в с. Лапшин Нараївської громади місцевий ФАП  було облаштовано пандусом для маломобільних груп населення.

Фото без опису

Роботи по монтажу проводились місцевим житилем Мотурняком Михайлом Степановичем та старостою села. Матеріали надав, на  безоплатній основі, місцевий підприємець Завітик Олександр Ігорович.